Ses Kayıt Sistemi, telefon, telsiz ve diğer ses kaynaklarından yapılan görüşmelerinizi bilgisayara kaydeder. Güçlü ve yüksek kapasiteli arşivleme/yedekleme sistemi sayesinde, önemli ses kayıtlarınız güvenlik altına alınmış olur. Aranan ses dosyaları çok kolay ve hızlı biçimde bulunur. İnternete ulaşılan her noktadan(WAN, LAN) yetkisi olanlar için erişim olanağı sunar.

%100 Web Tabanlı

En son teknolojiyle geliştirilmiş web tabanlı yapısı ve kullanıcı dostu arayüzü ile kullanımı kolay, performansı yüksek ve düşük donanım gereksinimi ile işletim ve bakım maliyetleri düşüktür. Web tabanlı bir uygulama olduğundan, istemci bilgisayarlara bir yazılım yüklenmez. İnternet Explorer, Firefox, Safari vb. internet tarayıcı yazılımlarla kullanıcılar sisteme erişebilirler.

Uzaktan Kayıt Dinleme

Yerel bir ağ üzerinden erişim ile dünyanın öteki ucundan İnternet üzerinden erişim arasında ağ hızı kısıtları haricinde bir fark yoktur. İnternet Explorer, Firefox vb. internet tarayıcı yazılımlarla kullanıcılar sisteme erişebilirler ve kayıtları dinleyebilirler.

Gelişmiş Sıkıştırma Algoritması

Gelişmiş sıkıştırma algoritması ile yüksek kaliteli, disk üzerinde az yer kaplayan ses kayıtları(6MB/saat) yapılmasını sağlar (MP3 formatında 8Khz 16 Bit Mono).

Uzaktan Canlı Dinleme

İnternet veya yerel ağ üzerinden kayıtta olan kanalarda, canlı dinleme yapılabilir.

Entegre E-posta Gönderimi

Ses Kayıtları tek tuşla mp3 formatında entegre e-posta gönderim ekranına eklenebilir. Sistemde tanımlanmış e-posta hesapları üzerinden e-posta gönderilebilir.

Tek Bilgisayarda 480 Kanal

Dijital (ISDN) hatlar üzerinde tek bilgisayarda 480 kanal, anolog hatlarda 96 kanala kadar kayıt kapasitesine sahiptir.

Bilgi Güvenliği

Gelişmiş güvenlik sistemi sayesinde kullanıcılara farklı kanallar üzerinde(Dinleme, Silme, Not Ekleme vs.) yetkiler tanımlanabilir. Yetkisi olanlar için sisteme erişim olanağı sunar.

Güvenlik

Ses Kayıt Sistemi, 365 gün 24 saat kesintisiz kayıt yapacak ve yüzlerce kanalı aynı anda kaydedebilecek yapıda tasarlanmıştır.

Raporlama ve Analizler

Tüm ekranlardaki listeler farklı alanlara (örneğin Kayıt Tarihi/Müşteri) göre gruplanabilir ve farklı formatlarda (excel, pdf, rtf) raporlar alınabilir. Dinamik raporlama ekranı ile SQL raporlar üretilebilir(Yeni özellik)

Yedekleme ve Arşivleme

CD-DVD veya verilen başka bir ortama ses kayıtlarını, manuel veya otomatik yedekleme yapabilir.Güçlü ve yüksek kapasiteli arşivleme sistemi sayesinde önemli ses kayıtları güvenlik altına alınmış olur.

Merkezi Yedekleme Modülü

Merkezi bir yapıda çok şubeli bir işletmede kayıtlar tek bir merkezde toplanabilir.

Sekmeler/Gezgin Sekmeleri

Gezgin menüsünde yer alan görünümler, ekranda açık olan mevcut görünümleri kapatmadan yeni sekmelerde açılabilir, bu sayede çok sayıda pencerenin açılması gerekmeyeceğinden çok daha hızlı çalışabilirsiniz.

Hızlı Veritabanı Erişimi

Büyük veritabanı tablolarına hızlı erişim ve listeleme yapısı.