Polycom video konferans çözümlerindeki geniş portföyü ile PC üzerinden, masa üzerinden veya toplantı odalarından karşılıklı görüntü ve ses iletişimli bir iş ortamını sizlere sunuyor..

Polycom PVX

Polycom PVX, güvenli iletiŞim ve People+Content içerik paylaşımı özelliği sağlayan bir PC uygulamasıdır. Standart web kameraların çoğunu destekler, böylelikle çalışma alanınızı küçültür. PVX, kaliteli video konferans özellikleri ile grup çalışması yapabileceğiniz bir masaüstü kullanıcısı video konferans çözümüdür.

Polycom HDX8000

Polycom HDX 8000 serisi, performansı esneklikle birleştiren bir video konferans sistemidir. Bu sistem hem görüntü hem sese HD (High Definition) kalitesi kazandırır. Entegre sistemlerin bulunduğu salonlar için profesyonel kalite sağlayan mükemmel bir video konferans çözümüdür. Farklı kullanımlar için HD cihazlar, doküman kameralar ve kayıt cihazları bağlanabilir. HD mikrofonu, odanın uzak noktasındaki hafif bir sesi bile alıp video görüşmesindeki herkese ulaştıracak kadar yeterli güce sahiptir.

Polycom HDX9000

Polycom HDX 9000 serisi, en iyi kalite, esneklik ve kullanılabilirliği talep eden müşteriler için video konferans çözümünde en yeni seviyeyi, High Definition (HD) iletişimi sunar. Güç ve esnekliği birleştiren bir sistemdir. Polycom HDX 9000 serisi, olağanüstü bir ses ve video kalitesi ile birlikte high definition içerik paylaşımı da sağlar. HDTV standartları görüntüleme deneyimini tamamen geliştirir. Ek olarak, renkler daha canlı, hareketler daha keskin ve pürüzsüzdür. Bu teknoloji, kullanıcıya CIF video'nun 9 katı daha üstün video kalitesi sunarak, daha doğal iletişim kabiliyeti kazandırır.