Slide 1

İhtiyacınız olan tüm çağrı yanıtlama yeteneklerini Cisco Unified Communications Manager ürününde bulacaksınız.

Website: www.cisco.com

Güncelleme: 01 Mayıs 2012

Ülke: Türkiye

Reseller: Epitel Technologies

İhtiyacınız olan tüm çağrı yanıtlama yeteneklerini Cisco Unified Communications Manager ürününde bulacaksınız. Çağrı yönlendirme, sesli posta, dahili telefon iletişimi, sesli konferans, mobil iletişim... Bu yetenekleri kullanmak her zamankinden daha kolay.

Akıllı Seçenekler:
Rahatsız etmeyin, dahili telefon iletişimi, çağrı kaydı ve hatta, çağrı merkezlerinde çalışan eğitim senaryoları için sessiz izleme seçeneklerinden birini belirleyin.

Gelişmiş Telefonlar:
Cisco Unified IP Phones ve bunların üzerinde çalışan yenilikçi uygulamalar dahil en son telefon teknolojisinden yararlanın.

Kablosuz İletişim:
Çalışanların bir cep telefonu ağından, bağlantılarını kaybetmeden bir kablosuz veri ağına geçmelerine olanak tanıyan çift modulu cihazlar kullanın.

Kolay Kurulum:
Kurulum süresini azaltmak için kolayca çoğaltılabilen önceden ayarlanmış yapılandırmalar oluşturun.

Esneklik ve Ölçeklenebilirlik
Cisco Unified Communications Manager çözümü ile kurumsal boyutta 40.000 kullanıcı ve mega cluster yapısı içinde 80.000 kullanıcıyı destekleyen IP iletişimini proses eden bir IP tabanlı santral çözümüdür. Klasik telefon özelliklerinin yanında ayrıca video, mobilite, anlık durum bilgisi, ve gelişmiş özellikte konferans çözümleri gibi gelişmiş uygulamaları da desteklemektedir.

Bu güçlü çağrı konrol sistemi çözümü ayrıca aşağıdaki konularda size yardımcı olur:
Desktop sistemlerden TelePresence odalarına kadar genişleyebilen basit ve tek bir altyapıdan oluşan bütünleşik iletişim platformu sayesinde tüm çalışanlarınıza video iletişimini sunabilirsiniz.

Ses sistemlerini basitleştirerek tümleşik iletişim konseptinde maliyetlerinizi azaltabilir ve kullanıcılara hak tanıma ve telefon kullanıcı haklarının bakımını kolayca yapabilirsiniz.

Tamamlayıcı tümleşik iletişim sayesinde çalışanlarınızın iş iletişimini arttırarak üretkenliklerini ve daha etkin çalışmalarını sağlayabilirsiniz.

Mobilite özelliği sayesinde çalışanlarınızın akıllı telefonlarına veya kullandıkları tablet PC'lere tümleşik mobilite yazılım yüklenerek her nerede olurlarsa olsunlar herhangi bir içerik ile herhangi bir cihazdan zengin medya destekli iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz.

Çalışanlar arasında İşbirliğini sağlar: Anlık mesajlaşma denilen Instant Messaging (IM) sayesinde chat olarak başlayan oturum , telefon aramasına dönüştürülebilir ve sonrasında videokonferans görüşmesine dönüştürülebilir.

Bu çözümün uygulama modellerinde esneklik sağlar: dışarıya açık bulut teknolojisi çözümü, özel bulut, müşterinin kendi ofiinde, uzak ofis veya hibrit şeklinde

Yükleniyor...

Ürünler