Slide 1

MX-ONE konseptinin bir parçası ve MD110 (BC12.1) nin tüm özellikleri üzerine inşa edilmiştir.Dağıtılmış mimariyi destekleyen ve tek sistem olarak 50.000 kullanıcıya kadar çıkabilen bir iletişim sihirbazıdır.

Website: www.aastra.com

Güncelleme: 23 Mart 2012

Ülke: Türkiye

Reseller: Epitel Technologies

MX-ONE Telephony Switch,tüm diğer santrallerin desteklediği geleneksel aboneleri (analog ve sayısal),DECT,mobil abone, IP abone-trunk arayüzlerini desteklemektedir.Sistem,19” rack kabinet içerisine monte edilebilmektedir.Kullanılan abone kartlarının tamamı 32 port kapasitesindedir ve kartların üzerinde bulunan yazılımlar uzaktan yüklenebilmektedir.

Mevcut MD110 santrallarını da MX-ONE TSW versiyonuna donanım değişikliği olmadan güncellemek mümkündür.Yeni kart ve kabinetler de mevcut MD110 sistemlerine ilave edilebilmektedir.Yeni Telephony Switch yazılımı, kullanıcıların uzaktan da çalışabilmelerini ve ofisteymiş gibi servislere erişebilmelerini mümkün kılar.

Yeni özelliklerden bazıları ise, paralel çalma ve tek numara ile temsildir bu iki özellik sayesinde, kullanıcı farklı telefon numaralarından arama yaptığında aranan tarafta tek bir numara görünür.IP telefon kullanıcıları ise gelişmiş şef/sekreter özelliklerini kullanabilmektedir.MX-ONE Telephony Switch uzak ofiste bulunan IP terminallerden 112 gibi acil durum numaralarını aradıklarında, lokasyon bilgilerini de iletir veya kendilerine en yakın acil servise ulaşabilirler. MX-ONE haberleşme sistemi mobilite ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır.

MX-ONE Telephony Switch tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesi ve kullanıcılar tarafından onaylanıp ön plana çıkarılan güvenirliliği sayesinde ,haberleşmenin kritik öneme sahip olduğu noktalarda rakipsiz bir şekilde tercih edilmektedir.

MX-ONE Messaging

MX-ONE Messaging, kullanıcıların mesajlarına diledikleri yerden ve diledikleri zaman ulaşmalarını sağlayan bir toplu mesaj uygulamasıdır. Tüm mesajlara "faks, e-posta ya da sesli posta" masaüstünden Microsoft Outlook ya da Lotus kullanılarak erişilebilir.

Aastra Mobil

Abone Mobil abone özelliği sayesinde, GSM telefonlarını santralınızın abonesi gibi kullanabilirsiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun ofisinizde kullandığınız servislere erişebilir, mesajlarınızı dinleyebilir, ofisinizdeki abone numaranızla aranıp, arama yapabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde size esneklik kazandırır.

Aastra Softphone

Softphone gelişmiş özellikleri sayesinde, bilgisayarınızdan telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz. Takım çalışmalarında size sağladığı avantajlar, üst düzey haberleşme yapabilmenizi sağlar. Takım arkadaşlarınızın o andaki durumu ve tercih ettiği iletişim yöntemini de görebilirsiniz.

Operator Workstation

Aastra OWS sayesinde gelen çağrıları bilgisayarınız üzerinden cevaplayabilir, ortak rehbere ulaşabilir ve kullanıcıların o anki durumlarını görebilrsiniz. OWS’in, size sunduğu hızlı kullanım imkanları ile iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde, uzun süreli eğitimler gerektirmez.

Arayüzler Desteklenen Kodekler Kullanılan Standartlar

LAN /WAN :2 fast Ethernet 10/100 Mbps (IP aboneler ve trunklar için)
PSTN/PLMN :Primary Rate Access ISDN 30B+D ETSI or ISDN T1 (23+D) ANSI
Desteklenen Standartlar: H.323v2 ve 4IPv4 DHCP, HTTP, Telnet, TFTP, FTP, SSH
Desteklenen ses kodekleri : G.711 a-law and µ-law G.729a/b voice activity detection'la (silence suppression & comfort noise generation) G.723.1 , Quality of service Diffserv (RFC 2474) trunk ve aboneler için IEEE802.1 p/Q sadece abone tarafı.
Operator Communication Organizer Operator Assistant, PC-tabanlı uygulamlarla, CDR/SMDR kayıtları ise 3. parti sistemlerle uyumludur.

Yükleniyor...

Ürünler

Copyright © 2012 - Epitel Technologies | All Rights Reserved Tüm Hakları Saklıdır.